Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Zawody w Branżowej Szkole I Stopnia Nr 12

Elektryk z elementami fotowoltaiki i inteligentnych domów

Chciałbyś mieć elektryzującą pracę? – wybierz zawód elektryka.

Bez udziału elektryka nie da się oddać żadnego budynku do użytku. Od czasu do czasu, każdy potrzebuje fachowca, który podłączy urządzenia elektryczne i sprawdzi ogólny stan instalacji. Zadania elektryka to między innymi: sprawdzanie poprawności połączeń instalacji i maszyn, wykonywanie i naprawy instalacji elektrycznych, zatwierdzanie pomiarów instalacji, oraz sprawdzanie czy instalacja została zaprojektowana zgodnie z przepisami.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie z elementami architektury wnętrz

Jeśli lubisz tworzyć i budować, od najmłodszych lat wcielałeś w życie swoje pomysły – możesz połączyć swoje zainteresowania z pracą. Zawód montera zabudowy jest  wszechstronny, daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych: suchej zabudowy, malarskich, tapeciarskich, posadzkarskich. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie prowadzi prace związane z wykańczaniem budynków. Różnorodność robót, które ma do wykonania, wynika ze specyfiki budynków, stosowanych materiałów i narzędzi oraz stosowanej technologii.

Operator obrabiarek skrawających CNC z rozszerzeniem projektowania CAD/CAM

Interesują Cię maszyny i komputery? Chcesz nie mieć problemów ze znalezieniem pracy i jednocześnie dobrze zarabiać? To zawód operatora obrabiarek cnc jest właśnie dla Ciebie.  Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie przydaje się zwłaszcza teraz, kiedy przemysł dynamicznie inwestuje w nowe rozwiązania, a wykwalifikowani pracownicy są na wagę złota. Biorąc pod uwagę szybki wzrost zapotrzebowania na operatorów maszyn cnc, zarobki w tej branży cały czas rosną.

Mechanik – monter maszyn i urządzeń z elementami wykonawczymi automatyki przemysłowej

Interesujesz się techniką i mechaniką? Masz zdolności manualne, chcesz tworzyć od podstaw urządzenia mechaniczne? Masz wyobraźnię przestrzenną? Potrafisz działać zadaniowo, samodzielnie i zespołowo? 
Jeśli przynajmniej  na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zawód mechanika – montera maszyn i urządzeń jest właśnie dla Ciebie!

Automatyk z elementami robotyki

Otaczająca nas rzeczywistość podlega ciągłym przemianom. Obecnie niemalże wszystkie gałęzie przemysłu są ściśle zautomatyzowane. To właśnie automatycy zajmują się tym, aby takie maszyny pracowały bez zarzutu. Automatyk montuje, naprawia i utrzymuje w stałej sprawności technicznej urządzenia automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych

Monter konstrukcji budowlanych z procesami spawalnictwa

Budownictwo należy do rozwijającej się gałęzi gospodarki w naszym kraju. „Budowlańcy” to jedni z najbardziej poszukiwanych pracowników w kraju i za jego granicami. Pracodawcy oczekują na profesjonalnie przygotowanych absolwentów szkół kształcących w tej branży. I my możemy Ci to zapewnić! 

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU