Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Rajd integracyjny klasy pierwszej

Rajd integracyjny klasy pierwszej

“Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł.” – Leonardo da Vinci

Dnia 7 października odbył się rajd integracyjny klasy pierwszej Branżowej Szkoły I Stopnia nr 12. Wycieczka piesza połączona była z dbaniem o środowisko naturalne. 
Od początku towarzyszyły nam: dobry humor, pozytywne nastawienie, a także słońce. Spotkanie rozpoczął godzinny spacer po parku, połączony z pogadanką na temat ochrony środowiska. Następnie uczestniczyliśmy w wielu zabawach i konkursach integracyjnych. Najciekawszymi z konkursów okazały się skoki na skakance, w workach, przeciąganie liny, a najzabawniejsze owijanie papierem toaletowym kolegi. Chcieliśmy, aby osoby w naszym otoczeniu miały wiele powodów do radości, bowiem kontakt z drugim człowiekiem nieraz ma uzdrawiającą moc. 
Zasadziliśmy również drzewko klasowe, które każdego roku będzie nam przypominać rozpoczęcie szkoły i upływający czas. Na koniec przyszedł czas na pizzę. Spotkanie minęło w miłej i sympatycznej atmosferze oraz dostarczyło nam wiele radości i pozwoliło bliżej się poznać.
Zobaczcie skrót!

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU