Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Wakacje, wakacje i po wakacjach...

Wakacje, wakacje i po wakacjach...

Drodzy uczniowie.

Serdecznie witamy po wakacjach. Mamy nadzieję, że miło spędziliście wolny czas, a teraz z nową energią i siłą powracacie do pracy. Szczególnie witamy naszych pierwszoklasistów! Pamiętajcie, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i że każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki nie zawsze są łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się waszą szkołą a nauka w niej będzie dla was owocna i przyjemna. Cieszymy się ,że zasililiście nasze szeregi i będziecie wraz z nami tworzyć dobrą tradycję naszej szkoły. Liczymy, że włączycie się w jej życie, zadziwicie pomysłowością i energią.

Wrzesień kojarzy się wszystkim z zakończeniem wakacji, rozpoczęciem roku szkolnego .Nie zawsze jednak tak było. Nie możemy zapomnieć, co

wydarzyło się 1 września 1939 roku. Był taki wrzesień !

1 września 1939 roku to data, którą my Polacy zawsze będziemy pamiętać. 82 lat temu wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając największy konflikt zbrojny w historii – II wojnę światową.  

1 września, jak co roku, wspominamy wybuch II wojny światowej, miliony ofiar i zniszczenia jakie działania wojenne przyniosły. Wspominamy bohaterów tych wielkich, światowych i tych naszych, lokalnych, ale przede wszystkim podtrzymujemy pamięć tamtych dni, by nigdy więcej tak zła historia się nie powtórzyła.

W 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej składamy hołd polskim żołnierzom walczącym na wszystkich frontach tej wojny.

 

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU