Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Beata - blog

GAZ-69 Projekt realizowany w Zespole Pracowni Samochodowych

No i … wielkie spotkanie. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, karoseria wyjechała ze spawalni, a właściwie chłopcy ją wynieśli. Podwozie remontowane w hali nr.2 zostało przygotowane aby połączyć te dwa elementy ponownie w samochód. Wysiłku włożyliśmy już całkiem sporo, często w niezbyt sprzyjających warunkach, ale efekt i satysfakcja są duże.

Oczywiście pracy, przed nami, jeszcze bardzo wiele. Wciąż przysyłane są brakujące lub naprawione elementy i podzespoły do naszego Gaza. Prace posuwają się całkiem nieźle.

Dzień Walki z Depresją

Depresja - może dotknąć każdego, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, status społeczny czy wyznanie. Potrafi rozwijać się latami, a jej początkowe objawy mogą być bardzo niewinne. Obecnie depresję uznaje się za najczęściej występującą chorobę psychiczną na świecie i niestety coraz częściej cierpią na nią dzieci i młodzież.

Tłusty czwartek

Tłusty czwartek to dzień, w którym nie liczymy kalorii i zajadamy się przepysznymi pączkami, faworkami i innymi słodkościami. Słuchacze BS II rozpoczęli świętowanie Tłustego Czwartku już podczas środowych zajęć

DEKARZ - dobry zawód!

Dekarz to zawód z długą tradycją, ale dobrych fachowców jest na rynku wciąż zbyt mało, aktualne i przewidywane zapotrzebowanie na pracowników znacznie przekracza liczbę kształconych obecnie osób.

Strony

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU